hows the food? what are some con and pros..how expensive is it PER PERSON... all the info u can give me pls =)What is benihanas like? The food is awesome! The only con I can think of is the price. I haven't been there in years but I'm guessing you can easily spend $30 per person.
No comments:
Post a Comment